Centrum rehabilitacji Fizjo-active,

Waryńskiego 2c, Gdańsk - Wrzeszcz

Im więcej wiem, tym więcej chcę się nauczyć

Im więcej wiem, tym więcej chcę się nauczyć

Dziś startuję z pisaniem bloga o mojej profesji. Jestem absolutną pasjonatką fizjoterapii, wydaje mi się że nie mogłabym wybrać lepszego zawodu. Fizjoterapia daje niemal nieograniczone możliwości rozwoju, zaspokaja moją wewnętrzną potrzebę altruizmu i pozwala mi się utrzymać. Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, usatysfakcjonowanym swoim życiem i fakt że tyle radości daje mi praca jest zapewne ważną składową tego szczęścia. 

Ludzkie ciało jest naprawdę niesamowite. Im więcej się uczę, tym wyraźniej widzę że przede mną jeszcze daleka droga do pełnego poznania. Im więcej dyplomów wisi na ścianie w moim gabinecie, tym dłuższa staje się lista szkoleń do zrobienia.

Blog postanowiłam pisać głównie dla moich pacjentów, żeby mogli doczytać co się dzieje z ich ciałem, dlaczego tak a nie inaczej pracuję w gabinecie oraz jaką profilaktykę powinni wprowadzić. Blog na pewno będzie też pożyteczny i ciekawy na wszystkich osób zainteresowanych zdrowiem. Mam również nadzieję że niejeden fizjoterapeuta znajdzie tu inspirację dla swojej praktyki.

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma startowymi artykułami.

pozdrawiam

Bogna

 

Bogna Listewnik - fizjoterapeuta

Bogna Listewnik

Fizjoterapeuta, terapeuta

Absolwentka studiów fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, pasjonatka zawodu, stale się dokształca, w pełni oddana pacjentowi. Głównymi obszarami jej zainteresowań jest ortopedia i reumatologia.

  • „Człowiek jest psychofizyczną całością będącą w stanie dynamicznej równowagi.”
  • „Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie w człowieku."
  • „Ciało jest całością, nie ważne jak odległe są od siebie narządy- wszystkie wzajemnie na siebie wpływają.”